top of page

Hard Knox Talks Group

Public·35 members

Mistrz


-nauczycieli/materialy-metodyczne/poncjusz-pilat-xx-wieku-czyli-historia-zagubionego-cenzora-analiza-i-interpretacja-ucieczki-z-kina-ucieczki-z-kina-wolnosc-w-rezyserii-wojciecha-marczewskiego-i-mistrza-i-malgorzaty-bulhakowa
MistrzCzy potrafisz zostać mistrzem bloków? Zapełnij siatkę wszystkimi kształtami tak długo, jak tylko potrafisz, w tej wciągającej grze logicznej. Ile bloków potrafisz zmieścić przed upływem czasu?


Adam Małysz pochwalił się, że w biurze Polskiego Związku Narciarskiego odwiedził go mistrz świata w snowboardzie - Oskar Kwiatkowski. Kibice natychmiast zwrócili uwagę na... obuwie Kwiatkowskiego.


W sezonie zimowym 2022/23 furorę robili nie tylko polscy skoczkowie narciarscy, ale także snowboardziści - przede wszystkim Oskar Kwiatkowski i Aleksandra Król. Ten pierwszy w lutym 2023 roku został mistrzem świata w slalomie gigancie równoległym, a Król - dosłownie kilka minut przed nim - sięgnęła po brąz w tej samej konkurencji.


Choć Rosjanie od wielu miesięcy domagali się możliwości startu w igrzyskach, to nie wszyscy są zadowoleni z takiej decyzji władz MKOl. Przeciwny jest były mistrz olimpijski w biathlonie Dmitrij Wasiliew. Uważa on, że Rosjanie nie powinni brać udziału w igrzyskach w Paryżu 2024. 041b061a72


  • About

    Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

    bottom of page